top of page

Cinsiyet

Aktivitelerimiz için cinsiyet ayrımı yoktur, ister karma ister kadın, ister erkek takımları oluşturabilirsiniz.

Katılımcı Sayısı

Macera: 6 Asil + 4 Yedek

Zeka: 6 Asil + 4 Yedek

Sanal: 6 Asil + 4 Yedek

Kenyap: 3 Asil + 2 Yedek

Yetenekli misiniz?: Maksimum 8 

Yaş Sınırı

İster 18 yaşında genç bir stajyer olun isterseniz emekliliği çoktan gelmiş bir guru. Bu organizasyon tam size göre! Aktivitelerimizde yaş sınırlaması yoktur.

Rekabet

Tüm kategorilerde rakibinize karşı birebir mücadele edeceksiniz. Ancak rakibinize yenilmeniz sizin motivasyonunuzu bozmamalı, çünkü önemli olan elde ettiğiniz puan ile yerleşeceğiniz sıralama olacak.

Hazırlık

Aktivitelerimiz hiç bir hazırlık ya da antrenman gerektirmez. Tüm takımlar yarışacakları aktiviteleri etkinlik günü öğrenirler.

Kıyafet

Şirketinize özel formanızı ve kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler giymenizi öneriyoruz. Macera kategorisi katılımcıları için spor ayakkabı kesinlikle zorunludur. 

Hava Şartları

Yağmur, çamur, kar fırtına yıllardır bizi durdurmadı, sizleri de durdurmayacak. Festivalimiz açık alanda gerçekleşeceği için havanın yağmurlu olması ihtimalini de göz önünde bulundurun. 

Yeme - İçme

Etkinlik günü hazırlanacak olan menüler ve barbekü seçeneklerini, gün boyunca yiyecek-içecek büfelerinden satın alabileceksiniz.

Misafirler

Aktivite günü sizleri, eşlerinizi, ailenizi, çocuklarınızı hatta arkadaşlarınızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Organizasyonumuz festival havasında geçeceğinden, herkesi bekliyoruz.

Otopark

Otorpark hizmeti ücreti dahilinde mevcuttur.

Ödül Töreni

Ödül töreni, tüm aktivitelerin bitiminde gerçekleşecektir ve hemen akabinde, kapanış partisi düzenlenecektir.

After Party

 Sürpriz sahne şovları, sanatçılar ve ödüllü yarışmalarla After Party, ödül töreninin ardından başlayacaktır.

bottom of page